Wyniki 18. etapu Ligi Biegowej 2021
Podsumowaliśmy grudniowy, ostatni etap Ligi Biegowej 2021. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w tym miesiący na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. My tradycyjnie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo 00:19:28
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:18:25
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:24:10
K-30 – Szulc Kamila, Gdynia – 00:20:13
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:18:31
K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:15
K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo – 00:24:38
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:25:54
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:31:58
M-16 (Licencja PZLA) – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:16:40
M-16 – Nowina-Konopka Stanisław, Warszawa - 00:22:07
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:09
M-20 (Licencja PZLA) – Mocek Marek, Danflor Team – 00:18:25
M-30 – Volkov Viktor, Pabianice, O co biega Team – 18:04
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:17:08
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:17:13
M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:17:26
M-50 - Mariusz Kościelski, Kujawscy Runners – 00:17:45
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 00:25:35
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 00:21:59
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-16 (Licencja PZLA) – Jaguścik Julia, Dobryszyce, Rudzki Klub Sportowy – 00:39:35
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:39:29
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:44:18
K-30 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Dobrowolska Kamila, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:45:35
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 00:47:33
K-40 - Drzycimska Małgorzata, LKS Zantyr Sztum – 00:40:46
K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:45:51
K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo – 00:48:56
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:56:06
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:09:11
M-16 (Licencja PZLA) – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:35:42
M-20 (Licencja PZLA) – Lipiński Mateusz, Poznań, MUAY RUNNING TEAM – 00:32:44
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:35:02
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 00:38:13
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:34:58
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:36:34
M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:34:20
M-50 – Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO – 00:38:41
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 00:48:19
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:46:51
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:45:13
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Zacisze Przechlewo – 01:45:12
K-40 – Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum – 01:42:15
K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo – 01:46:15
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:08:02
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:35:19
M-16 (Licencja PZLA) – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 01:24:49
M-20 – Kotowski Michał, Bądkowo– 01:47:01
M-30 – Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk – 01:35:02
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 01:20:55
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:23:06
M-50 - Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO – 01:37:35
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 01:47:57
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 01:48:43
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-30 – Pater Ewa, Skra Paterek – 04:38:09
K-40 – Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum – 03:49:24
K-50 – Żebrowska Jolanta, Chemik Noxy Puławy – 04:27:22
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:46:45
M-30 – (Licencja PZLA) Łucyk Maciej, Maratończyk Poznań – 02:33:38
M-30 – Ceglarek Przemysław, Ostrów Wielkopolski – 02:59:15
M-50 – Kurzawa Sławomir, T-Mobile Sport Team – 04:47:19